0 zł
×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

Login

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Błąd w imieniu!
Błąd w nazwisku!
Błąd w adresie email!
Email jest wymagany!
To konto już istnieje!
Hasło jest wymagane!
Wprowadzić poprawne hasło!
Musi zawierać co najmniej 6 znaków!
Może zawierać maksymalnie 16 znaków!
Hasła nie pasują!
Musisz zgodzić się z regulaminem!
Błędny email lub hasło!

Pasy cnoty dla mężczyzn

Produkty 1 do 32 z 125

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Mystim Pubic Enemy No 2 e-stim Cock Cage

  Pubic Enemy No 2 Black Edition to nasza schludna, przejrzysta klatka z wibratorem z funkcją elektro stymulacji: pozwala utrzymać w nim odpowiednią wilgoć,z blokadą na klucz, tak że on nie zesztywnieje, dopóki kochanka, lub pan, nie pozwolą mu wyjść z klatki.

  729 zł

  639 zł

  +

  -

  W magazynie

 • You2Toys Cock Cage Set

  Ta klatka jest wyposażona we wszystko, co jest potrzebne do oswojenia swojej męskości. Pas cnoty utrzymuje penisa w przezroczystym rękawie. Jest bardzo łatwy w użyciu: tuleja penisa ma pręty, aby umieścić jeden z trzech dołączonych pierścieni - dopasowując obwód penisa.

  289 zł

  179 zł

  +

  -

  W magazynie

 • 419 zł

  269 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Brutus Alpha Cage Chastity Cage Clear

  BRUTUS Alpha Cock Cage to męska klatka czystości wykonana z wytrzymałego poliwęglanu. Można go idealnie dopasować do osobistych rozmiarów i dlatego jest bardzo odpowiedni do długotrwałego noszenia. Keyholder decyduje - czy odważysz się przekazać klucz?

  159 zł

  107,90 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiotos Steel Short Chastity Device

  Trzymaj swojego kutasa uwięzionego pod zamkiem i kluczem dzięki tej prawdziwej stalowej klatce czystości. To krótkie urządzenie czystości jest wykonane ze stali nierdzewnej. Zablokuj swojego kutasa w tym wspaniałym urządzeniu. Włóż penisa do klatki o rozmiarze wkładki około 42 mm.

  419 zł

  249 zł

  +

  -

  W magazynie

 • CB-X CB-6000S Chastity Cage Small Transparent

  CB-6000S ™ uzupełnia gamę kształtów tego typu zabawek, by zapewnić doskonałe dopasowanie dla każdej anatomii. Wymiary klatki to 2 1/2", więc pasują na osobę o drobnej budowie.

  909 zł

  639 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Oxballs Atomic Jock Cocklock Cock Cage Transparent

  W ATOMIC JOCK kochamy sztukę czystości, ale nienawidzimy, że ruina spontaniczności sceny usiłuje skrzywdzić sztywnymi tworzywami sztucznymi lub metalami i antykami.

  359 zł

  249 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Lockdown Chastity Cage Black Small

  Czy jesteś gotowy na ekscytujące doświadczenie niewoli? Ta klatka czystości Lockdown uniemożliwia użytkownikowi uzyskanie erekcji. Klatka może być noszona nawet przez wiele dni z rzędu w celu intensywnej gry wstępnej. Otwór z przodu pozwala noszącemu oddać mocz bez wyjmowania klatki.

  269 zł

  159 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiotos Bizarre Bird Cage

  Chromowana klatka firmy Kiotosa.

  269 zł

  179 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Shots ManCage Model 15 Chastity 3.5" Cage with Silicone Urethal Sounding

  Ten konkretny model jest wyposażony w rozszerzony rozszerzony model moczowej. Wykonany z gładkiego, elastycznego silikonu medycznego, który zatrzaskuje się w części urządzenia i trafia do infrastruktury cewki moczowej. Długość długość rozszerzana wynosi 20,5 cm (8,07 cala), długość wkładana 20 cm (7,87 cala), średnica 3,5 mm (0,137 cala)

  439 zł

  219 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Mystim Pubic Enemy No 1 e-stim Cock Cage Black Edition

  Pubic Enemy No 1 Black Edition to nasza schludna, przejrzysta klatka z wibratorem z funkcją e-stim: pozwala utrzymać w nim odpowiednią wilgoć, z blokadą na klucz, tak że on nie zesztywnieje, dopóki kochanka, lub pan, nie pozwolą mu wyjść z klatki.

  1 089 zł

  819 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Mystim Pubic Enemy No 1 e-stim Cock Cage Gold Edition

  Pubic Enemy No 1 Black Edition to nasza schludna, przejrzysta klatka z wibratorem z funkcją e-stim: pozwala utrzymać w nim odpowiednią wilgoć, z blokadą na klucz, tak że on nie zesztywnieje, dopóki kochanka, lub pan, nie pozwolą mu wyjść z klatki.

  1 089 zł

  819 zł

  +

  -

  W magazynie

 • CB-X CB-6000 Chastity Cage Transparent

  Nowoczesny projekt pierścieni zawiera 3 zazębiające się elementy pasujące do siebie niczym puzzle. Dwa podłużne elementy na górze trzymają produkt w całości. Części zamknięcia przechodzą przez otwór na środku łącząc pierścienie z klatką.

  909 zł

  639 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Master Series Detained Soft Body Chastity Cage

  Trzymaj kurek sub pod kontrolą, nawet jeśli jesteś poza domem!

  159 zł

  99,90 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiotos Penis Lock with Hollow Curved Penis Stick

  Ta pięknie zakrzywiona blokada penisa ma dołączony wydrążony sztyft na penisa. Możesz zablokować go w pierścieniu podstawy za pomocą dołączonej kłódki. Długość wkładanego penisa wynosi 9 cm i ma średnią średnicę 7 mm. Cockring ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnica wewnętrzna pierścienia podstawowego wynosi 50 mm.

  329 zł

  249 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Mystim Pubic Enemy No 1 Cock Cage

  Pubic Enemy No 1 Black Edition to nasza schludna, przejrzysta klatka z wibratorem z funkcją e-stim: pozwala utrzymać w nim odpowiednią wilgoć,z blokadą na klucz, tak że on nie zesztywnieje, dopóki kochanka, lub pan, nie pozwolą mu wyjść z klatki.

  909 zł

  709 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 3.5 Inch Model 01 Black

  Seria ManCage Chastity Cage jest wyprodukowana z wysokiej jakości poliwęglanu, wyjątkowo lekkiego, wytrzymałego i hipoalergicznego materiału. Klatka składa się z trzech doskonale dopasowanych do siebie części. Dwie szpilki łączą górne części a owalny element łączy pierścień z klatką. Pierścienie o różnej średnicy i grubości umożliwiają idealne dopasowanie rozmiaru!

  289 zł

  179 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Triune The Spiked Chasity Cage Stainless Steel

  Co dostajesz człowiek, który ma wszystko? Oczywiście Spike Cage! To wszechstronne urządzenie oferuje to, co najlepsze z obu światów, z kolczastą klatką kogutów ze stali nierdzewnej stworzoną, aby być czymś więcej niż tylko urządzeniem czystości.

  419 zł

  249 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Lockdown Chastity Cage Black Medium

  Czy jesteś gotowy na ekscytujące doświadczenie niewoli? Ta klatka czystość Lockdown poprawi podłączenie poprawek erekcji. Klatka może być noszona nawet przez wiele dni z rzędu w celu intensywnej gry wstępnej. Otwór z przodu pozwala noszącemu oddać mocz bez wyjmowania klatki.

  269 zł

  159 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiotos Cock Cage Classic Small

  Czy twój niegrzeczny niewolnik ma za dużo wolności? Więc trzymaj go pod kluczem w tej prawdziwej metalowej klatce czystości. Zamknij go i zmuś do poddania się, umieszczając klatkę i pierścień na trzonie prącia. Tu zaczyna się gra. Ze swoją męskością zamkniętą w metalowej fortecy nie będzie w stanie osiągnąć pełnej erekcji, jego satysfakcja i stymulacja są ograniczone, a ty chętnie go trzymasz. Niech żyje dominacja! Pierścień ma 45 mm, a wejście ma 32 mm dla penisa.

  269 zł

  159 zł

  +

  -

  W magazynie

 • CB-X CB6000S Chastity Cage Solid Pink

  Nic nie zaspokaja twojej potrzeby bycia feminizowaną jak zamek księżniczki z różu. CB-6000S w różowym wykończeniu to idealny instrument, który pomoże Dominantowi przekształcić cię z mężczyzny w sissy.

  1 290 zł

  819 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Cellmate App Controlled Chastity Device Long

  Pierwsze na świecie urządzenie kontrolowane przez aplikację!

  1 490 zł

  909 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiotos Steel Chastity Cage DeLuxe 8cm

  Jak chciałbyś go zamknąć szczelnie i bezpiecznie, dosłownie? Ta klatka czystości ze stali nierdzewnej sprawi, że wydaje się, że należy do ciebie!

  579 zł

  359 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Rimba Chastity Briefs with Anal Dildo

  Oryginalne szelki ze skórzaną uprzążą siodłową z 2 kłódkami i odpinaną wtyczką w środku (3,5 x 12 cm). Uprząż ma otwór do wprowadzenia penisa. Te figi są regulowane po obu stronach w 7 pozycjach od 78 do 115 cm.

  799 zł

  489 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Anal Fantasy Elite Ass-gasm Cock Blocker

  Zaufanie jest dobre, kontrola jest lepsza!

  359 zł

  219 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Black Label Wooden Scrotum Clamp Black

  Drewniany pręgierz na nadgarstki i mosznę z przegubem do rozłożenia i zamknięciem na kłódkę.

  379 zł

  239 zł

  +

  -

  W magazynie

 • The Vice Mini Black

  Urządzenie Vice Chastity jest pierwszym i jedynym nieuniknionym urządzeniem czystości na świecie, które nie wymaga przekłucia PA (Prince Albert). Oferuje poziom bezpieczeństwa niespotykany wcześniej w innych urządzeniach czystości. Teksturowany wzór na wewnętrznych zakładkach zapobiegających wyciąganiu jest kluczem do twierdzenia, że jest nieunikniony. Im dłużej urządzenie jest noszone, tym jest bezpieczniejsze. Po 2 dniach ciągłego noszenia staje się nieunikniony!

  1 290 zł

  819 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Brutus Volt Cage Electro Chastity Cage Clear

  Klatka na penisa BRUTUS Shock to niestandardowa, regulowana klatka czystości wykonana z wytrzymałego poliwęglanu. Można go idealnie dopasować do osobistych rozmiarów i dlatego jest bardzo odpowiedni do noszenia przez długi czas. Keyholder decyduje - czy odważysz się przekazać klucz?

  359 zł

  219 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Rimba Lattice String Made Rings and Straps 7328

  Fantazyjne otwarte stringi dla mężczyzn wykonane z dwoiny i metalowych kółeczek. Ten stringi jest regulowany za pomocą 2 pasków z metalowymi klamrami po bokach, każdy w 7 pozycjach.

  359 zł

  219 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiotos Cock Cage Snake

  Czy twój niegrzeczny niewolnik ma za dużo wolności? Następnie trzymaj go pod kluczem za pomocą tej prawdziwej metalowej klatki czystości węża. Zamknij go i zmuś do poddania się, umieszczając klatkę i pierścień na trzonie prącia. Tu zaczyna się gra. Ze swoją męskością zamkniętą w metalowej fortecy nie będzie w stanie osiągnąć pełnej erekcji, jego satysfakcja i stymulacja są ograniczone, a ty chętnie go trzymasz. Niech żyje dominacja! Pierścień ma 45 mm, a wejście ma 32 mm dla penisa.

  269 zł

  159 zł

  +

  -

  W magazynie

 • CB-X Mini Me Chastity Cock Cage Pink

  Mini Me zabiera całe miejsce nawet na najmniejsze drgnięcie twojego zamkniętego kutasa. Odkryj, co tak naprawdę oznacza bycie bezradnym i przyjemnym pod ostatecznym ograniczeniem pragnień. Posiadacze kluczy i Sissies zarówno czekali, aż CB-X przyniesie im to, o co prosili. Mniejszy i gotowy do przechowywania paczki bliżej domu, niż kiedykolwiek marzyłeś.

  1 089 zł

  669 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Shots ManCage Chastity Cock Cage 4.5 Inch Model 04 Black

  Seria ManCage Chastity Cage jest wyprodukowana z wysokiej jakości poliwęglanu, wyjątkowo lekkiego, wytrzymałego i hipoalergicznego materiału. Klatka składa się z trzech doskonale dopasowanych do siebie części. Dwie szpilki łączą górne części a owalny element łączy pierścień z klatką. Pierścienie o różnej średnicy i grubości umożliwiają idealne dopasowanie rozmiaru!

  289 zł

  179 zł

  +

  -

  W magazynie

Produkty 1 do 32 z 125

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Mój koszyk

Twój koszyk jest pusty.