×

Rejestracja

Twoje dane

Dane do logowania

Login

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Błąd w imieniu!
Błąd w nazwisku!
Błąd w adresie email!
Email jest wymagany!
To konto już istnieje!
Hasło jest wymagane!
Wprowadzić poprawne hasło!
Musi zawierać co najmniej 6 znaków!
Może zawierać maksymalnie 16 znaków!
Hasła nie pasują!
Musisz zgodzić się z regulaminem!
Błędny email lub hasło!

Wirtualna rzeczywistość

Produkty 1 do 32 z 37

 1. 1
 2. 2
 • Lovense Max 2 Masturbator

  Max 2 może się teraz pochwalić neutralnym pod względem płci rękawem, skurczami 360 stopni i przeprojektowanym wibratorem, który dostarcza silniejszych i mocniejszych wrażeń. Ponadto proces ładowania został jeszcze bardziej ułatwiony, w połączeniu z dłuższą żywotnością baterii dla tych przedłużonych, gorących sesji. Najnowszy dodatek do linii Lovense teledildonic jest gwarantem niesamowitych doznań!

  819 zł

  619 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Autoblow A.I. Machine

  Ten magiczny gadżet jest zaprogramowany, aby zrobić ci loda przy użyciu prawdziwych technik. Przewiń w dół, aby zobaczyć podgląd akcji.

  1 690 zł

  819 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo OhMiBod Esca 2 Purple

  Esca2™ to następna generacja po Esca™. Uniwersalny masażer, który możesz mieć zawsze przy sobie posiada wbudowaną lampkę LED. Zabawkę można połączyć z Bluetooth i sterować przy pomocy aplikacji. Połącz się z partnerem/partnerką z odległości pokoju lub z drugiego końca świata! Połącz swój Esca2™ z innym produktem KIIROO® i pozwól partnerowi/partnerce sterować naprawdę przyjemnymi doznaniami, które zapewnią Ci prawdziwie intensywne przeżycia. Świecący LED synchronizuje się z wibracjami dając partnerowi/partnerce informację zwrotną.

  1 019 zł

  639 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Lovense Calor Depth-Controlled Heating Male Masturbator

  Poznaj Calor, naszą pierwszą premierę w 2022 r. i najnowszy dodatek do naszej linii seksu na odległość! Calor to kompaktowy męski masturbator z regulacją głębokości.

  869 zł

  539 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Keon Duo Pack Including Stroker

  Bądź jednym z pierwszych, którzy wejdą w interaktywny świat z najpotężniejszym automatycznym masturbatorem dla mężczyzn.

  2 290 zł

  1 490 zł

  +

  -

  W magazynie

 • LELO F1S V2 Masturbator Black & Red

  Udoskonala metru m-cup F1S V2 umożliwia przebadanie odkrywanie sięgaj elastycznej technologii, przeróżne muowi na słuchawkach czterem programom i pulsacyjnym. Dziesięć seksu z otwartym interfejsem jest 10 najnowocześniejszych systemów, które wykorzystuje informacje o przeglądach, wyniki w czasie używanym zastoso- wania aplikacji LELO do korzystania z najprzyjemniejszego zestawu programów, które zostały użyte, a następnie czerpane informacje. Pobierz pakiet SDK dla systemu iOS lub Android, aby zbudować swoją cyberseksowną aplikację, zsynchronizować się z interaktywnym światem i dać się ponieść wyobraźni.

  1 890 zł

  1 089 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Hot Octopuss Pulse Solo Interactive

  Hot Octopuss Pulse Solo Interactive to Twoja brama do zupełnie nowego świata męskiej masturbacji. Oryginalny Pulse Solo Essential został nazwany pierwszym na świecie Guybratorem, a teraz jest interaktywny! Wielokrotnie nagradzana męska zabawka erotyczna Hot Octopuss może sprawić, że dojdziesz bez użycia rąk, bez potrzeby głaskania. Jego wszechstronna konstrukcja oznacza, że jest idealną zabawką dla każdego, kto ma penisa.

  1 490 zł

  909 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator

  Witamy w nowej i ulepszonej technologii kontraktowania. Zupełnie nowe doświadczenie w tej samej obudowie.

  1 690 zł

  1 089 zł

  +

  -

  W magazynie

 • LELO F1S V2 Masturbator Gun Metal & Midnight Blue

  Udoskonalona konstrukcja m-cup F1S V2 umożliwia odkrywanie optymalnej satysfakcji dzięki elastycznemu rękawowi, szerszemu zakresowi intensywności dźwięku i czterem programom pulsacyjnym. Ten sextech z otwartym interfejsem jest wyposażony w 10 najnowocześniejszych czujników, które zapewniają informacje zwrotne o wydajności w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji LELO - co pozwala zbudować najprzyjemniejszy zestaw programów zapewniających ostateczny orgazm. Pobierz pakiet SDK dla systemu iOS lub Android, aby zbudować swoją cyberseksowną aplikację, zsynchronizować się z interaktywnym światem i dać się ponieść wyobraźni.

  1 890 zł

  1 089 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann Experience

  Jedną z najpopularniejszych i najczęściej oglądanych nagradzanych artystek dla dorosłych na świecie jest nikt inny jak Lisa Ann. Jest także reżyserem, mentorem, osobowością radiową i projektantką, która w swojej karierze miała wiele występów w mainstreamie.

  1 890 zł

  1 190 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ & Pearl 2 Couple Set Black

  Dlaczego miałbyś grać sam, skoro twój partner może bawić się z użyciem?

  2 290 zł

  1 490 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Victoria June Stars Collection Male Masturbator

  Feel Victoria June Stroker został uformowany z jej rzeczywistych części ciała. Możesz poczuć każdy szczegół jej anatomii odtworzony w naszym niewiarygodnie miękkim, przypominającym skórę materiale, w połączeniu z rękawem wypełnionym żebrami i guzkami dla Twojej osobistej przyjemności.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo RealFeel Stroker Vagina

  Feel Stroker to pierwszy stroker KIIROO zaprojektowany z myślą o najbardziej realistycznych wrażeniach. Opatentowany materiał RealFeel zapewnia najbardziej przyjemne doznania. To jest tak blisko prawdziwej transakcji.

  579 zł

  359 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Purple

  Pearl2 to zaawansowany technicznie wibrator do stymulacji punktu G wyposażony w technologię reagującą na dotyk. Można śmiało sięgnąć po niego w trakcie sesji solo, przy zabawach z drugą osobą (również na odległość) lub połączyć zabawkę z ulubioną erotyką. 

  869 zł

  539 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Keon Single Pack

  Bądź jednym z pierwszych, którzy wejdą w interaktywny świat z najpotężniejszym automatycznym masturbatorem dla mężczyzn.

  1 690 zł

  1 089 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Jessica Drake Experience

  Podziel się interaktywnym doświadczeniem z Wickedest girl, jessica drake ™. Super Star Wicked Pictures to wielokrotnie nagradzana dorosła aktorka, pisarka, reżyserka i pedagog. Nauczy cię kilku rzeczy, jak radzić sobie w sypialni.

  1 890 zł

  1 190 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Rae Lil Stars Collection Male Masturbator

  Feel Rae Lil Black Stroker został uformowany z jej prawdziwych części ciała. Możesz poczuć każdy szczegół jej anatomii odtworzony w naszym niewiarygodnie miękkim, przypominającym skórę materiale, w połączeniu z rękawem wypełnionym żebrami i guzkami dla Twojej osobistej przyjemności.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ & Pearl 2 Couple Set Purple

  Dlaczego miałbyś grać sam, skoro twój partner może bawić się z tobą?

  2 290 zł

  1 490 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Asa Akira Experience

  Asa Akira to wszystko, co możesz sobie wyobrazić ... i więcej! Jest gwiazdą ponad 500XXX filmów, publikowaną autorką, poetką, zdobywczynią wielu nagród, a także otrzymała tytuł Female Performer of the Year od XBIZ i AVN.

  1 890 zł

  1 190 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Apolonia Lapiedra Stars Collection Male Masturbator

  FeelApolonia to jedyny stroker stworzony na wzór najbardziej intymnych części ciała Apolonii Lapiedra. Poczuj wszystko, co kiedykolwiek sobie wyobrażałeś, gdy połączysz jej strokera z Keonem od KIIROO, aby uzyskać naprawdę wciągające, interaktywne wrażenia.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Alexis Fawx Stars Collection Male Masturbator

  Feel Alexis Fawx Stroker został uformowany z jej rzeczywistych części ciała. Możesz poczuć każdy szczegół jej anatomii odtworzony w naszym niewiarygodnie miękkim, przypominającym skórę materiale, w połączeniu z rękawem wypełnionym żebrami i guzkami dla Twojej osobistej przyjemności.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Natalia Starr Stars Collection Male Masturbator

  FeelNatalia to jedyny osobisty stroker na świecie stworzony z tego gwiazdorskiego piękna. W połączeniu z Keonem od KIIROO; wasza żądza i pragnienia staną się nową rzeczywistością.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Onyx+ Teledildonic Masturbator Romi Rain Experience

  Romi Rain to urodziła się na wschodnim wybrzeżu piękna włoskiego pochodzenia. Jest wielokrotnie nagradzaną dorosłą performerką, która wystąpiła w ponad 300 produkcjach. Uzależniony od mocy i zawsze gotowy do działania, Romi Rain zapewni Ci mokre i dzikie interaktywne doświadczenie.

  1 890 zł

  1 190 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Britney Amber Stars Collection Male Masturbator

  Odkryj jedynego strokera zaprojektowanego na podstawie najbardziej intymnych części ciała Britney Amber. Przenieś swoje fantazje na wyższy poziom i poczuj każdy ruch Britney, gdy połączysz swojego strokera z Keonem od KIIROO, aby uzyskać prawdziwie wciągające, interaktywne wrażenia.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • 359 zł

  219 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Kenzie Taylor Stars Collection Male Masturbator

  Wybierz się na przygodę, na której nigdy wcześniej nie byłeś, dzięki strokerowi FeelKenzie; uformował najbardziej intymne części ciała Kenzie Taylor. To jedyny stroker na świecie, który pozwoli ci uwolnić jej wewnętrzne supermoce, gdy zostanie użyty z Keon, flagowym interaktywnym masturbatorem KIIROO.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Titan & Cliona Couple Set Purple

  Cliona and Titan firmy KIIROO ™

  1 890 zł

  1 190 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Feel Nicolette Shea Stars Collection Male Masturbator

  Feel Nicolette Shea Stroker został uformowany z jej rzeczywistych części ciała. Możesz poczuć każdy szczegół jej anatomii odtworzony w naszym niewiarygodnie miękkim, przypominającym skórę materiale, w połączeniu z rękawem wypełnionym żebrami i guzkami dla Twojej osobistej przyjemności.

  729 zł

  449 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Pearl 3 Purple

  Najbardziej zaawansowany technologicznie, wielokrotnie nagradzany wibrator punktu G na świecie otrzymał właśnie zwiększenie mocy i czasu pracy baterii. Pearl3 to zaawansowany technologicznie wibrator punktu G z technologią wrażliwą na dotyk. Lekko zakrzywiony kształt jest idealny do stymulacji punktu G i wszelkiego rodzaju przyjemności zewnętrznych. Trzy wybrzuszenia na Pearl3 stymulują punkt G bardziej intensywnie po umieszczeniu w ciele.

  959 zł

  599 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Black

  Pearl2 to zaawansowany technicznie wibrator do stymulacji punktu G wyposażony w technologię reagującą na dotyk. Można śmiało sięgnąć po niego w trakcie sesji solo, przy zabawach z drugą osobą (również na odległość) lub połączyć zabawkę z ulubioną erotyką. 

  869 zł

  539 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo Pearl 3 Pink

  Najbardziej zaawansowany technologicznie, wielokrotnie nagradzany wibrator punktu G na świecie otrzymał właśnie zwiększenie mocy i czasu pracy baterii. Pearl3 to zaawansowany technologicznie wibrator punktu G z technologią wrażliwą na dotyk. Lekko zakrzywiony kształt jest idealny do stymulacji punktu G i wszelkiego rodzaju przyjemności zewnętrznych. Trzy wybrzuszenia na Pearl3 stymulują punkt G bardziej intensywnie po umieszczeniu w ciele.

  959 zł

  599 zł

  +

  -

  W magazynie

 • Kiiroo FeelNew Refreshing Powder 100ml

  Utrzymaj rękawy KIIROO Feel Stroker w idealnym stanie dzięki FeelNew Refreshing Powder!

  90,90 zł

  53,90 zł

  +

  -

  W magazynie

Produkty 1 do 32 z 37

 1. 1
 2. 2
Mój koszyk

Twój koszyk jest pusty.